Kurumsal

1995 kuruluş yılımızdan itibaren, tekstil sektörünün dünyada önde gelen kentlerinden biri olan Kahramanmaraş’ın , güçlü ve üretim odaklı altyapımız ile hizmet vermeye devam ediyoruz. 

Kurucumuz Ali Rıza AKÇAKALE’nin önderliğinde n 4000 m2’si kapalı alanda, ham ve boyalı örme kumaş üretimi yapıyoruz. 

Modern ve son teknoloji donanımlı örme kumaş işletmemizde günlük 8 ton kapasitedeki üretimimizin büyük çoğunluğunu başta İtalya olmak üzere, Yunanistan, Fransa, İsrail, Hollanda, Rusya, Sırbiastan, Hırvatistan, Ukrayna gibi ülkelere ihraç eden firmalara fason üretimini yapıyoruz. 

Hammaddeden nihai ürüne olan yolculuktaki tüm süreçleri % 100 kalite disiplini ve operasyonel verimlilik ile yönetiyor, işletmelerimizin kalbinde çevre duyarlılığı ve insan sevgisini taşıyoruz. Ema tekstil üretttiği her yeni üründe 22 yıl öncesi inancı taşımaktadır.

Vizyonumuz;

Doğruluk ve dürüstlüğü temel ilkemiz olarak benimseyip, yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek, ürün kalitesinde ki çıtayı sürekli yükseltmek, firmamızı tekstil sektöründe önemli bir oyuncu yapma yolunda emin adımlarla ilerletmek bununla birlikte, iş gücü anlamında devamlı istihdam olanakları sağlayarak, ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır. 

Misyonumuz;

Vizyonumuz doğrultusunda, firmamızın tüm çalışanları ile birlikte, müşterilerimizi kaliteli ve sağlam ürünlerle buluşturarak memnun etmek, beklentilerinin ötesinde ürün ve hizmet sunmak temel amacımızdır.